Jautrās pāru spēles

Kārlis Elmers Apsītis, skolēnu pašpārvaldes pārstāvis

2017. gada 10. martā Stelpes pamatskolā notika “Jautrās pāru spēles”, kuras veidot ierosināja skolēnu pašpārvalde.

Skolēnu pašpārvalde piedalījās zāles kārtošanā un izdomāja nominācijas pāriem. Piedalījās pāri no 5. – 9. klasei. Pārī no piektās klases piedalījās Kristīne Goževica un Rūdis Strautiņš, no sestās klases piedalījās Kristers Poliks un Vivita Arcihovska, no septītās klases piedalījās Evelīna Imanta un Dāvis Lukša, no astotās klases piedalījās Samanta Siliņa un Valdis Berļinskis, Līga Grabovska un Oskars Skābuliņs, no devītās klases piedalījās Sanita Strautniece un Roberts Strautnieks. Skolēni piedalījās spēlēs, piemēram, kā rotu un pušķu veidošanā, izmantojot dabas augus, rakstīja literāro varoņu pārus un kopā dejoja. Pasākuma laikā arī skatītāji varēja izklaidēties, jo sākumā katram zem krēsla bija pielīmēta lapiņa ar numuru, kuram atbilda īpaša dāvana. Ieva Pankrate bija sagatavojusi atrakciju vēstules sūtīšana, kuras laikā bija jāsūta vēstule pa diedziņu uz zāles beigām. Skolēni varēja atbalstīt savus klasesbiedrus un izveidot tiem apsveikumu. Paldies mammām – Inesei Priedei, Ievai Pankratei par atbalstu.