Pēdējais zvans 2017

Teksts – 8. klase

Tradicionālos pēdējā zvana svētkus svinējām 2017.gada 12.maijā.

8.klase bija atbildīgie par svētku vadīšanu un zāles rotāšanu.

Pasākuma organizatori nolēma, ka tas būs kā konkursa “Savas dzīves spēlmaņi” noslēgums.

Bija 7 nominācijas, kurās galveno balvu saņēma kāds no 9.klases skolēniem.

Nominācijā “Par saimnieciskumu” uzvarēja Sandris Bērziņš. Viņu sveica 4.klase.

Nominācijā “Par draiskulību” nepārspējams bija Toms Pelūde. Sveicēji no 5.klases bija sagatavojuši interesantu prezentāciju.

Nominācijā “Par domas oriģinalitāti” vislabākais bija Kristiāns Podiņš. Kristiānu sveica 2.klase.

Nominācijā “Par laipnību un mīlestību” piecgadīgie un sešgadīgie bērni sveica Diānu Solopinu. Diānai bija jautrs uzdevums: jānoķer mazie nebēdņi, jānoliek gulēt un silti jāsasedz. Viņa to lieliski paveica.

Nominācijā “Par šarmu un skaistumu” nepārspēta palika Sanita Strautniece. 1,klase Sanitai lūdza sapost Rondu, lai viņa izskatītos tikpat labi kā Sanita. Uzdevums tika lieliski paveikts, un Ronda pārtapa šarmantā skaistulē.

Nominācijā “Par optimismu un dzīves mīlestību” vislabākais bija Roberts Strautnieks. Lai tiktu pie galvenās balvas Robertam, bija jāatver vairākas pārsteiguma kārbas un jādejo ar 6./7.klases tautu meitu.

Pēdējā nominācijā “Mana otrā māte” balvu saņēma Lilita Berliņa. Lilitu sveica 8.klase un dāvināja dziesmu “Cāļus skaita rudenī”.

Katram 9.klases skolēnam astotie uzdāvināja laimes pogu, ar kuru var piepogāt un paņemt līdzi visu to labo, skaisto un mīļo, kas bijis Stelpes pamatskolā.

9.klase pateicās visiem par sirsnīgajiem apsveikumiem un devās uz pēdējo mācību stundu.