Radošā pēcpusdiena “Annai Saksei – 115” – 14.02.2020.

Annai Saksei -115

14.februāra pēcpusdienā skolā atzīmējām Annas Sakses 115. dzimšanas dienu. Pasākums sākās ar skolas bibliotekāres Rita Matuševas īsu rakstnieces biogrāfijas atstāstu. Galvenā literārās pēcpusdienas tēma bija ,,Pasakas par ziediem”. Klašu kolektīvi bija izvēlējušies kādu pasaku no šīs Annas Sakses grāmatas:

9.klase ,,Kurpītes”,

8.klase ,,Sniegpulkstenītes”,

7.klase ,,Magone”,

5., 6.klase ,,Jasmīns”,

2.,4.klase ,,Pienene”,

1.,3.klase ,,Persijas ceriņš”,

5 un 6 gadīgie bērni ,,Zaķa kāposti”.

Jau kādu laiku pirms pasākuma bērni vizuālās mācības stundās dažādās tehnikās zīmēja ziedus. Skaisti darbi rotā skolas gaiteni.

Interesanti, ka pirms priekšnesuma pieteikšanas, uz ekrāna parādījās zieds, par kuru būs pasaka. Bērni tūlīt minēja, kas tas par ziedu. Visu klašu kolektīvi, izspēlējot pasaku, rādīja interesantus priekšnesumus – atklājās aktiera talanti.

Pasākums noslēdzās ar balviņu pasniegšanu un kopā nodziedātu Zigmara Liepiņa dziesmu ,,Puķu nakts”.

Skolotāja Iveta Grantiņa.