Ražas svētki RUDENS MŪSU GROZOS

Svētki notika 16.09.2016. Galvenie pasākuma organizatori bija Valērija un Rodžers Heizeldeni. rudens_svetki_2016_9

Apskati bildes…

Katra klase šim pasākumam gatavoja priekšnesumu un kompozīcijas no dārzeņiem, augļiem un ziediem. Skolas ēdamzālē bija izstāde no pašiem lielākajiem un interesantākajiem dārzeņiem un augļiem, kas vasarā izauguši mūsu dārzos.

Pasākumu vadīja 9.klases peles: Sanita Strautniece, Diāna Solopina, Kristiāns Podiņš, Sandris Bērziņš, Toms Pelūde un Roberts Strautnieks. Lauku pele ar saviem palīgiem rādīja un stāstīja pilsētas pelei, kas tik laukos izaug dārzos.

1.klases rūķis Ķīķis izaudzējis tik milzīgu ķirbi, kurš nu vēlas kļūt par ķēniņu. Zaķis, labu gribēdams, ķirbja sānā ieskrāpē burtu „Ķ”. Tā nebija laba doma, jo ķirbis sāka bojāties un sapuva. Visiem nu bija lielas bēdas.

2.klases kartupeļi dziedāja dziesmu un meklēja savus brāļus.

4.,8.klases rāva lielo rāceni. Katra klase rāva citādāk: mazākie pa vecam, lielākie pa jaunam, bet rezultāts viens – rāceni izrāva.

5.klases sīpols strīdējās ar rutku, kurš ir vērtīgāks. Atnāca vista un ļoti ātri izšķīra viņu strīdu: izkasa abus no dobes.

6.,7.klases bija sarīkojušas modes skati, kurā savus tērpus izrādīja putnu biedēklis, tomāts un astere ar dāliju, redīss, gurķis, burkāns, mušmire un pat nejaukā kolorado vabole.

Valērija un Rodžers bija sarūpējuši īpašas balvas visiem, kuri neslinkoja un atnesa izstādei visbrīnišķīgāko eksponātu no sava dārza: tomātus, čili piparus, avenes, sīpolus, ķirbi, cidonijas, ābolus, bietītes kāpostu, seleriju un puravu.

Pēc pasākuma bija interesantas spēles. Skolas teritorijā bija paslēpušies burkāni un tos vajadzēja sameklēt.