Viesi no Mežgaļu pamatskolas

Teksts: Inese Freiberga

12. janvārī Stelpes pamatskolā ar sirsnīgu koncertu viesojās Mežgaļu pamatskolas skolēni un mūzikas skolotāja Anna Baradaka.

Aiz loga vējš sniegpārslas sagriez puteņa dejā, un klausītājiem bija sajūta, ka atkal ir Ziemassvētki.

1.– 4.kl. ansambļa izpildījumā skanēja atraktīvas dziesmas par Sniega maisu, Puteni – uzputeni, Lauska darbiem, eglīti, rūķu namu un lelles jaku.

6.-9.klašu meiteņu skanīgās balsis aicināja doties līdzi pa piesnigušu ceļu, lai satiktos reiz Ziemassvētkos, vēlēja, lai katram būtu savs eņģelis, kas sargātu.

Klausītājiem patika romantiskais valsis Luīzes solo izpildījumā.

Visus saviļņoja 8.kl.skolnieces Martas dziedātā dziesma „Alleluja”.

Mežgaļu skolēni katram Stelpes skolotājam – klases audzinātājam uzdāvināja skaistu, pašu gatavotu apsveikumu Jaunajā gadā.

Pēc koncerta viesus pacienājām ar gardo Vecumnieku kliņģeri un norunājām tikties Mežgaļos pavasarī kopīgā draudzības koncertā.

Šī tradīcija aisākās 2014.gada rudenī, kad Stelpes dziedātāji kopā ar mūzikas skolotāju Inesi Freibergu viesojās Mežgaļu pamatskolā.