Ziemassvētki 2016

Teksts: Lilita Berliņa, foto: Kārlis Elmers Apsītis

21. decembrī mūsu skolā notika jauks Ziemassvētku pasākums. Kā jau parasti katru gadu, vispirms paēdām Ziemassvētku pusdienas. Pēc tam visi pulcējāmies zālē uz svētku koncerta pirmo daļu. Noklausījāmies ļoti sirsnīgu Liepājas zvanu ansambļa ‘’Campanella’’ koncertu , patīkami bija, ka brīžiem arī paši varējām līdzi darboties. Tādā emocionālā noskaņojumā vēl lielāks prieks saņemt grāmatu bija tiem mūsu skolas skolēniem, kuri šajā semestrī ir centīgi mācījušies. Tie bija- Kviešone Ronda, Gruževska Karlīna, Sapunova Marta, Pikāne Keita un Ezerroze Arnis no 1. klases, Rikters Henriks, Sproģis Tomass, Užulis Krists un Sprindžuks Roberts no 2. klases, 4. klases meitenes Minkeviča Evelīna, Pakule Ilze un Stankevica Vineta, 5. klases zēni Pankrats Kristofers un Lapsiņš Adrians, 6. klasē centīgi mācījušies Strūbergs Rainers un Neliuss Dāgs, Dāvis Lukša no 7. klases, Polis Andris un Apsītis Kārlis no 8. klases, Strautniece Sanita un Pelūde Toms no 9. klases. Valdis Berļinskis no 8.klases saņēma grāmatu par centību mācību darbā. Liels paldies arī viņu vecākiem. Pēc neliela starpbrīža skolas teātra pulciņš izspēlēja lugu ‘’Laimes meklētāji’’, kurā Sarkangalvīte(Līga Zakrevska) un Sprīdītis (Kristofers Pankrats)mēģināja noskaidrot, kas ir brīnums un vai var mainīt laika ritumu. Ar viņiem kopā uz skatuves bija Ronda Kviešone, Karlīna Gruževska, Pikāne Keita, Sproģis Tomass, Minkeviča Evelīna, Pakule Ilze, Kukojs Raivo, Makarovs Markuss, Kukojs Kaspars, Lapsiņš Adrians, Neliuss Dāgs, Strūbergs Rainers, Zakrevskis Arnis, Arcihovska Vivita un Grabovska Līga. Paldies viņiem par ieguldīto darbu. Pēc kopīgi nodziedātās dziesmas ciemos ieradās Ziemassvētku rūķis (Vita Vēvere), kurš pa ceļam bija pazaudējis Ziemassvētku vecīti, taču viss beidzās laimīgi, un vecītis (Rusiņš Valdis) atradās. Noklausījies dažādus gan bērnu, gan pieaugušo priekšnesumus, viņš bagātīgi apdāvināja visus ar dāvanām, novēlēja priecīgus Ziemassvētkus un veiksmi Jaunajā gadā un solīja atkal ierasties nākamajā gadā.