Zinību diena 2016 – 1. septembris Stelpes skolā

Zinību diena Stelpes pamatskolā sākās jau 31.augustā, kad 9.klases skolēni ieradās skolā, lai dekorētu zāli.

01-09-2016-septembris-002

Apskati bildes…

Pirmā septebra rīts pulcēja kopā 55 pamatskolas izglītojamos un 9 audzēkņus no piecgadīgo un sešgadīgo grupas.

Skolas tradīcijas paliek nemainīgas: 9.klase, skanot mūzikai, skolas dzīvē ievada pašus mazākos. 2016./2017.m.g. mācības 1.klasē sāk Karlīna Gruževska, Arnis Ezerroze, Ronda Kviešone, Marta Sapunova, Keita Pikāne un Juris Lavrinovičs. Pirmās klases audzinātāja ir skolotāja Lāsma Skābuliņa. Piecgadīgo grupiņas audzinātāja ir skolotāja Iveta Grantiņa, un šajā mācību gadā kopā ar viņu ābeces zinības apgūs Madara Ezerroze, Markuss Kukojs, Armands Lukins, Ieva Pakule, Linards Skābuliņš un Jānis Stallītis.

Pēc kopīgi nodziedātas Latvijas Valsts himnas mazos sveica skolas kolektīvs un pagasta pārvalde. Pārvaldes vadītājs Elmārs Jukonis visiem vēlēja saskatīt skaisto, būt zinātkāriem un aizrautīgiem. Elmārs pateicās visiem skolas darbiniekiem un uzdāvināja katram skaistu gladiolas ziedu.

Katru gadu skolu apciemo novada Domes pārstāvis. Šajā gadā klātesošos uzrunāja deputāts Valdis Rusiņš. Valdis vēlēja visiem būt skolas un pagasta patriotiem, nepamest savu skolu un saglabāt to labo, kas jau ir. Valdis uzskata, ka skola pastāvēs, jo šopavasar uz tās skursteņa stārķu ģimene uzmeistaroja sev ligzdu.

Pēc svinīgā pasākuma klases devās pie saviem audzinātājiem uz pirmo klases stundu.